yazar: R@SİM görüntülenme: 1744 cevap: 0
Konuya bakanlar: 1 Ziyaretçi

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PES 2014 Çalım Atma Klavye
21-09-2013, 04:09
R@SİM
Administrator
Rep Puanı: 24
Pro Evulation Soccer 2014 14 PES 2014 Çalım Atma atmak nasıl atılır anlatımı anlatım Klavye klavyede klavye tuşları çalım tuşları nelerdir hangileridir nedir

PES 2014 Çalım Atma Klavye

Merhabalar, PES 2014 oyununda çalım nasıl atılır,çalım hareketleri nelerdir onunla ilgili bir konu açtım bu konuda bildiğiniz çalım atma hareketleri,çalım hareketleri nelerdir ve nasıl atılır,tuşları nelerdir bunları bu konuda toplayalım bir PES 2014 oyuncusu olarak yazacağınız yorumları ve paylaşacağınız çalım hareketlerini merakla bekliyorum.

Etiketler:

- PES 2014 Çalım Atma Klavye
- PES 2014 Çalım Nasıl Atılır
- PES 2014 Çalım Hareketleri
- PES 2014 Çalım Atma Tuşu Nedir,Nelerdir?

download indir gif png
İndirmek İçin TIKLAYIN!

----------------------------------------------------------------------------------

Artık Turbobit'de dosya indirirken beklemeye son !

Sms ile Premium Alabilirsiniz nasıl mı? Tıklayın !

Aldığınız Pin kodunu aktifleştirmek için Tıklayın !

TURBOBIT INDIRME LINKI
Turbobit ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra sağ altta "Normal İndirme"ye tıklayın ardından resimdeki kodları girip "İndir" butonuna basın. 60 saniye bekledikten sonra "Dosya indir"e tıklayın ardından indirme başlayacaktır.

| Torrent | İndir | Download | Full | Tek link | Yükle | Programı | Hilesi | Mp3 | izle | Full İndir | Full İzle | seyret | filmi | filimi | Online | Dovunloatd |Torent | Torrend | Hemen İndir | Çabuk İndir | Hızlı İndir | Programını İndir | Filimini İzle Seyret | Filmini İzle Seyret | RasimGEL
Bul

webboss.10tr.net powered by 10tr.net, ehcp.net