db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.webboss:(showthread.php:1109:fetch_array)->**
Minecraft Kasma Sorunu Çözümü Java Xp Win7 - WeBBoSS | Oyun Hilesi İndir - Full İndir - Tek Link İndir

SPONSOR

yazar: R@SİM görüntülenme: 4726 cevap: 0
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft Kasma Sorunu Çözümü Java Xp Win7
17-03-2013, 17:26
R@SİM
Kurucu ve Admin
Rasim Yorum Sayısı: 2,232
Konu Sayısı: 2,046
Rep Puanı: 25
Minecraft Kasma Sorunu Minecraft Kasma Sorunu Çözümü Minecraft Kasma Sorunu Java Minecraft Kasma Sorunu Xp Minecraft Kasma Sorunu Win7

Minecraft Kasma donma takılma oyundan atma oyundan atıyor kasıyor donuyor Sorunu hatası problemi Çözümü çözüm resimli anlatım videolu anlatım Java Xp Win7

Minecraft Kasma Sorunu Çözümü

Şu yöntemleri deneyin:
1. Javayı en son sürüme güncelle(ama tavsiyem 5 uptade 13 )
2. Ayralardan Performansı sona getir Görüş açısını tinye filan al düşür özellikleri yani.
3. Optifine Hd normal indir eğer hayla kasıyorsa optifine light tavsiyem
4. Minecrafta 1 gb ram ver bence oyun rahat çalışsın ama 1 gb da en az sisteme vermen lazım .
5. Premium al Premium serverlerde oyna tavsiyem lag olmaz genellikle

5 yöntem söledim deneyin kasma büyük ölçüde azalır bende ilk başladığımda oynayamamıştım bunları denedim sorun kalktı dencek kadar az

Minecraft blokları kırma ve oynama hakkında bir oyundur. İlk başta, insanlar noktürnal canavarlara karşı korumak için yapılar inşa, ama oyun büyüdü gibi oyuncular harika, yaratıcı şeyler yaratmak için birlikte çalıştı.
Aynı zamanda arkadaşlarınızla macera hakkında veya bloklu bir okyanus üzerinde güneşin doğuşunu izlerken olabilir. Bu güzel. Cesur oyuncular oldukça daha korkutucu olan, Nether korkunç şeyler savaş. Bu çay sizin fincan gibi geliyor varsa da mantar bir arazi ziyaret edebilirsiniz.

SPONSOR
download indir gif png
İndirmek İçin TIKLAYIN!

----------------------------------------------------------------------------------

Artık Turbobit'de dosya indirirken beklemeye son !

Sms ile Premium Alabilirsiniz nasıl mı? Tıklayın !

Aldığınız Pin kodunu aktifleştirmek için Tıklayın !

TURBOBIT INDIRME LINKI
Turbobit ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra sağ altta "Normal İndirme"ye tıklayın ardından resimdeki kodları girip "İndir" butonuna basın. 60 saniye bekledikten sonra "Dosya indir"e tıklayın ardından indirme başlayacaktır.

| Torrent | İndir | Download | Full | Tek link | Yükle | Programı | Hilesi | Mp3 | izle | Full İndir | Full İzle | seyret | filmi | filimi | Online | Dovunloatd |Torent | Torrend | Hemen İndir | Çabuk İndir | Hızlı İndir | Programını İndir | Filimini İzle Seyret | Filmini İzle Seyret | RasimGEL
Ara

Hızlı Menü: