db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.webboss:(showthread.php:1109:fetch_array)->**
PES 2013 Nasıl Yüklenir, Kurma ,Kurulum, Yükleme ,Resimli Anlatım,Videolu Anlatım - WeBBoSS | Oyun Hilesi İndir - Full İndir - Tek Link İndir

SPONSOR

yazar: R@SİM görüntülenme: 57328 cevap: 0
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PES 2013 Nasıl Yüklenir, Kurma ,Kurulum, Yükleme ,Resimli Anlatım,Videolu Anlatım
29-07-2012, 03:58 (Son Düzenleme: 22-09-2012, 18:28, Düzenleyen: R@SİM.)
R@SİM
Kurucu ve Admin
Rasim Yorum Sayısı: 2,232
Konu Sayısı: 2,046
Rep Puanı: 25
PES 2013 Nasıl Yüklenir, PES 2013 Kurma ,PES 2013 Kurulum, PES 2013 Yükleme ,PES 2013 yükleme Resimli Anlatım,PES 2013 yükleme Videolu Anlatım

pes 2013 nasıl kurulur pes 2013 cd nasıl yüklenir pes 2013 kurulumu pes 2013 nasıl yüklenir video pes 2013 cd key pes 2013 nasıl yüklenir dvd pes 2013 nasıl yüklenir 2 dvd

PES 2013 Nasıl Yüklenir, Kurma ,Kurulum, Yükleme ,Resimli Anlatım,Videolu Anlatım

Merhabalar,Pes 2013 oyununun yüklenmesini bilmiyor iseniz oyun çıktığı anda sizlere resimli veya videolu anlatım yapıcaz sadece oyunun çıkmasını bekleyin çıktığı zaman sitemizden oyunun nasıl yükleneceği konusunda bilgiler bulabilirsiniz.

PES 2013 NASIL YÜKLENİR BAKMAK İÇİN TIKLAYIN !

Pes 2013 hakkında bir kaç bilgi

Pro Evolution Soccer 2013 Windows için Konami popüler futbol oyunu en son sürümüdür. PES 2013 Pro Evoultion Soccer 2012 çok benzer olmasına rağmen, geliştirilmiş oyun ve grafik için tasarlanmış bazı ince değişiklikleri içerir.

Oynanış

PES 2012 çok kısıtlayıcı kontrol sistemi, Pro Evolution Soccer 2013 için bir revizyon verilmiştir. Geliştirici Konami yeni kontrol sistemi, 'PES FullControl' çağırır. Bir oyuncu topun anlık kontrolü kazanmak için R2 tuşunu kullanarak topu yakalamak nerede yeni bir dinamik ilk dokunmatik özelliği var.

Pro Evolution Soccer 2013 manuel geçişi sunar, ve manuel çekim her yükseklik ve güç değiştirmelerine olanak veren, ilk kez oyuna giriliyor. FullControl da oyuncu hızını yavaşlatan ve oyuncular R2 düğmesini kullanarak kendi yakın kontrolü için çeşitli stilleri eklemek için izin, top sürme geliştirir.

Grafik

Geliştirici tarafından 'playerid' olarak adlandırılan bir sistem - Pro Evolution Soccer 2013 oyun böylece bu oyuncuların gerçek hayattaki karşılıkları gibi davranmaya oyuncu likenesses iyileştirmeye odaklanmaktadır. Ünlü oyuncu, çalıştırmak açmak, tuzak, topu taşımak ve onlar gerçek hayatta yapmak gibi hatta kutlayacak.

Iyi bile FIFA 12 daha - PES oyuncu benzerlerini, 2013 açısından biz bir futbol oyunu gördüğüm gerçeğe en yakın yerdir. Pro Evolution Soccer 2013 yılında bir bütün olarak grafik kaygan ekibi girişlerine kitleri ve ayakkabı ayrıntısına kadar fantastik.

Ne yazık ki, Pro Evolution Soccer 2013 yılında oyuncu animasyonu yerlerde parçalıdır. Oyuncular açmak yolu aksak ve gerçekçi olmayan ve kaleci atmak aşımlarını gülünç ve abartılı sarsıntılı hisseder. Aslında goalies zamankinden daha belâlı görünüyor - Aslında, önceki sürümden kaleciler için beklenen gelişmeler hiç çalışmamış gibi görünüyor!

Pro Evolution Soccer 2013 yılında Player Etki motoru oldukça etkileyici; Eğer oyuncular birbirlerine takılıp kalması dikkat edin ve nasıl sizin (özgürlüğü) hareketi etkiler. Ancak yine çarpışma animasyonları ölçüde açısından FIFA'nın motoru gerisinde kalıyor.

PES 2012 yılına kadar hayal kırıklığına uğrayanlar Pro Evolution Soccer 2013 yılında yapılan değişikliklerden biraz yatıştırdı, ancak oda bol oyun iyileştirilmesi için hala var.

Önceki sürümden taktik ekranı çok eklenmemiş - ve hala biraz zayıf hissediyor. Oyun içi strateji değişiklikleri antrenörü onu çağırmaya zaman talimatları bağırmaya ekranın köşesinde küçük bir kutu görünür olması ile bir çok soğutucu yapılmış, olduğunu söyledi.

SPONSOR
download indir gif png
İndirmek İçin TIKLAYIN!

----------------------------------------------------------------------------------

Artık Turbobit'de dosya indirirken beklemeye son !

Sms ile Premium Alabilirsiniz nasıl mı? Tıklayın !

Aldığınız Pin kodunu aktifleştirmek için Tıklayın !

TURBOBIT INDIRME LINKI
Turbobit ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra sağ altta "Normal İndirme"ye tıklayın ardından resimdeki kodları girip "İndir" butonuna basın. 60 saniye bekledikten sonra "Dosya indir"e tıklayın ardından indirme başlayacaktır.

| Torrent | İndir | Download | Full | Tek link | Yükle | Programı | Hilesi | Mp3 | izle | Full İndir | Full İzle | seyret | filmi | filimi | Online | Dovunloatd |Torent | Torrend | Hemen İndir | Çabuk İndir | Hızlı İndir | Programını İndir | Filimini İzle Seyret | Filmini İzle Seyret | RasimGEL
Ara

Hızlı Menü: